MEČ
04.02.21 | 2. kolo | Yu Hsiou Hsu | Lucas Catarina | 6-0, 6-3 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yu Hsiou Hsu | Lucas Catarina | |
1. servis % | 21/38 (55%) | 31/52 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/21 (95%) | 17/31 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/17 (71%) | 7/21 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/52 (54%) | 6/38 (16%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/90 (67%) | 30/90 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Yu Hsiou Hsu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Yu Hsiou Hsu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yu Hsiou Hsu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yu Hsiou Hsu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yu Hsiou Hsu vs. Lucas Catarina - Međusobni mečevi
09.07.21 | Četvrtfinale | Yu Hsiou Hsu | Lucas Catarina | 6-2, 7-5 | detalj meča | M25 Nur | tvrda |
04.02.21 | 2. kolo | Yu Hsiou Hsu | Lucas Catarina | 6-0, 6-3 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Yu Hsiou Hsu form & Lucas Catarina form
Yu Hsiou Hsu - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - odustajanje | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuno Borges | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
08.10.23 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Fajing Sun | 6-71, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Marius Copil | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 5-7, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča |
Lucas Catarina - Posljednji mečevi
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rosario - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
12.05.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.23 Polufinale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.03.23 Polufinale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detalj meča |