MEČ
04.06.18 | 1. kolo | Yankel Zemel | Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | Israel F8 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yankel Zemel | Nir Vodavoz | |
1. servis % | 32/52 (62%) | 30/48 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/32 (84%) | 17/30 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/20 (60%) | 9/18 (50%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/48 (46%) | 13/52 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Yankel Zemel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nir Vodavoz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yankel Zemel | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yankel Zemel | 3-0 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
Yankel Zemel | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Yankel Zemel | 5-0 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Yankel Zemel | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Nir Vodavoz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yankel Zemel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nir Vodavoz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yankel Zemel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Nir Vodavoz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yankel Zemel | 3-2 | |
0-0, 40-15 | ||
4-2 | Nir Vodavoz | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yankel Zemel | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Nir Vodavoz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-4 | Nir Vodavoz | |
6-4 |
Izrael
26.08.98, 25 Godina
26.08.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 24 Godina
16.11.99, 24 Godina
Yankel Zemel vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi
04.06.18 | 1. kolo | Yankel Zemel | Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | detalj meča | Israel F8 | tvrda |
Yankel Zemel form & Nir Vodavoz form
Yankel Zemel - Posljednji mečevi
M15 Herzlia - tvrda | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Raz Haviv | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-2, - Yankel Zemel - odustajanje | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Niv Zuckerman | 6-75, 6-0, 7-62 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Yoni Bidny | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Colin Markes | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Michael Zheng | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. John Mcnally | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.21 1. kolo | vs. Victor Lilov | 1-6, 7-68, 6-4 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
20.07.21 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 3-6, 14-12 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Luis Faria | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.07.21 kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
M15 Almada - tvrda | ||||
05.07.21 kval. | vs. Raphael Lambling | 4-6, 7-63, 8-10 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Liborio | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.06.21 Četvrtfinale | vs. Alexis Musialek | 6-75, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
10.06.21 2. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
08.06.21 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.06.21 kval. | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 3-0, Evangelos Kypriotis - odustajanje | detalj meča |
Nir Vodavoz - Posljednji mečevi
M15 Kfar - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
21.06.22 kval. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detalj meča |