MEČ
05.08.21 | 2. kolo | Yan Sabanin | Andrea Guerrieri | 6-2, 6-3 | M15 Parnu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Yan Sabanin | Andrea Guerrieri | |
1. servis % | 26/49 (53%) | 33/56 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/26 (85%) | 20/33 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/23 (52%) | 8/23 (35%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/56 (50%) | 15/49 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 6 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Yan Sabanin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yan Sabanin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yan Sabanin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yan Sabanin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Yan Sabanin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yan Sabanin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yan Sabanin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yan Sabanin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yan Sabanin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yan Sabanin vs. Andrea Guerrieri - Međusobni mečevi
05.08.21 | 2. kolo | Yan Sabanin | Andrea Guerrieri | 6-2, 6-3 | detalj meča | M15 Parnu | zemlja |
Yan Sabanin form & Andrea Guerrieri form
Yan Sabanin - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gaziantep - zemlja | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Andrea Guerrieri - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - odustajanje | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
07.11.23 kval. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pozzuoli - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrea Colombo | 6-0, 6-2 | detalj meča |