MEČ
19.08.21 | 2. kolo | Wilson Leite | Timo Stodder | - nije odigrao(la/li/le) | M15 Lodz | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Wilson Leite vs. Timo Stodder - Međusobni mečevi
19.08.21 | 2. kolo | Wilson Leite | Timo Stodder | Timo Stodder - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | M15 Lodz | zemlja |
Wilson Leite form & Timo Stodder form
Wilson Leite - Posljednji mečevi
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-67, 4-6, 5-5, - Wilson Leite - odustajanje | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
04.03.24 kval. | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Estaban Davila | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-6, 0-3, - Wilson Leite - odustajanje | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
29.01.24 kval. | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Nicolas Kicker | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Gonzalo Lama | 7-610, 7-5 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
15.10.23 Finale | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
13.10.23 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Timo Stodder - Posljednji mečevi
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | detalj meča |