MEČ
21.01.18 | 2. kolo kval. | William Ma | Zhuoyang Qiu | 7-5, 6-2 | China F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
William Ma | Zhuoyang Qiu | |
1. servis % | 37/51 (73%) | 58/82 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/37 (89%) | 35/58 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/14 (43%) | 10/24 (42%) |
Osvojene break-lopte | 4/14 (29%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/82 (45%) | 12/51 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/133 (57%) | 57/133 (43%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 17 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Australia
09.09.95, 28 Godina
09.09.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
23.06.96, 27 Godina
20457 $
23.06.96, 27 Godina
20457 $
William Ma vs. Zhuoyang Qiu - Međusobni mečevi
19.06.19 | 1. kolo | William Ma | Zhuoyang Qiu | 6-0, 6-0 | detalj meča | M25 Hengyang | tvrda |
21.01.18 | 2. kolo kval. | William Ma | Zhuoyang Qiu | 7-5, 6-2 | detalj meča | China F3 | zemlja |
William Ma form & Zhuoyang Qiu form
William Ma - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.11.21 kval. | vs. Federico Salomone | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Benjamin Hoareau | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Blazej Sopolinski | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Portimao - tvrda | ||||
26.10.21 kval. | vs. David Quayle | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.21 2. kolo kval. | vs. Filipe Paredes | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
19.10.21 kval. | vs. Hillel Rousseau | 6-3, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Pedro De La Riva Bueno | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Ferdun Shevkedov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Ivanov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.09.21 kval. | vs. Aristotelis Thanos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Petar Jovanovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Joel Link | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Julian Peter | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Trier - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Henry Lozano | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
23.08.21 kval. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Ueberlingen - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Frankfurt - zemlja | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Benito Sanchez Martinez | 3-6, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
M25 Kottingbrunn - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Geelong - trava | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Joshua Ryan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Matthew Woerndle | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 6-713, 5-7 | detalj meča |
Zhuoyang Qiu - Posljednji mečevi
M25 Qujing - dvorana | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Kunshan - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Sida Zeng | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Hengyang - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. William Ma | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Shenzhen - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Luzhou - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Xiaoyang Zhang | 6-4, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Le Tian Wang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Luan - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Wuhan - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
30.12.18 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
China F14 - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Hao Wu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Chong Yuan Fan | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
China F13 - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Apuroop Patlolla Reddy | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
China F11 - tvrda | ||||
15.07.18 kval. | vs. Xiaofei Wang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.07.18 2. kolo kval. | vs. Jichao Huang | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
China F10 - tvrda | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Runhao Hua | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Mingyuan Yang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
China F6 - tvrda | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Ruitong Fang | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
China F5 - tvrda | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Qun Gao | 6-73, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Rhett Purcell | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
China F4 - tvrda | ||||
27.04.18 1. kolo kval. | vs. Hu Liu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
China F3 - zemlja | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. William Ma | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
China F2 - zemlja | ||||
14.01.18 2. kolo kval. | vs. Jianhui Li | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
China F1 - zemlja | ||||
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Jianhui Li | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
28.10.17 1. kolo kval. | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Suzhou Challenger - tvrda | ||||
21.10.17 1. kolo kval. | vs. Toshihide Matsui | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Ningboo Challenger - tvrda | ||||
14.10.17 1. kolo kval. | vs. Marinko Matosevic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
China F13 - tvrda | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
China F12 - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. He Feng | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
China F11 - tvrda | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Weibowen Zou | 3-6, 2-6 | detalj meča |