MEČ
21.06.19 | Četvrtfinale | Vladyslav Orlov | Or Ram-Harel | 6-2, 4-1, - odustajanje | M15 Netanya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vladyslav Orlov | Or Ram-Harel | |
1. servis % | 24/36 (67%) | 24/37 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/24 (75%) | 10/24 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/12 (50%) | 4/13 (31%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/37 (62%) | 12/36 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 47/73 (64%) | 26/73 (36%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Or Ram-Harel | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vladyslav Orlov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Or Ram-Harel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vladyslav Orlov | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Or Ram-Harel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Or Ram-Harel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 4-1 | |
0-0 | ||
4-1 |
3 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vladyslav Orlov vs. Or Ram-Harel - Međusobni mečevi
21.06.19 | Četvrtfinale | Vladyslav Orlov | Or Ram-Harel | 6-2, 4-1, Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | M15 Netanya | tvrda |
Vladyslav Orlov form & Or Ram-Harel form
Vladyslav Orlov - Posljednji mečevi
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Kalaburagi - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - odustajanje | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - odustajanje | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - odustajanje | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.23 2. kolo | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.09.23 1. kolo | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | detalj meča |
Or Ram-Harel - Posljednji mečevi
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Jerusalem Challenger - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
26.01.19 Polufinale | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.01.19 Četvrtfinale | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.01.19 2. kolo | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Thailand F9 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Thailand F8 - tvrda | ||||
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
23.06.18 Finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.18 Polufinale | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.06.18 Četvrtfinale | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.06.18 2. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
15.06.18 Polufinale | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.18 Četvrtfinale | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča |