MEČ
31.08.20 | 2. kolo kval. | Vladyslav Gorodynskyi | Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | M15 Novomoskovsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
12.08.97, 26 Godina
12.08.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
25.07.02, 21 Godina
25.07.02, 21 Godina
Vladyslav Gorodynskyi vs. Danylo Semenov - Međusobni mečevi
31.08.20 | 2. kolo kval. | Vladyslav Gorodynskyi | Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | detalj meča | M15 Novomoskovsk | zemlja |
Vladyslav Gorodynskyi form & Danylo Semenov form
Vladyslav Gorodynskyi - Posljednji mečevi
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Illya Maksymchuk | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
31.08.20 kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Timur Bagbekov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 6-2, 3-6, 3-4, - Vladyslav Gorodynskyi - odustajanje | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 kval. | vs. Dmitrii Baskov | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Daniil Glinka | 5-7, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 6-3, 11-13 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-76, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
27.05.19 kval. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 7-65, 15-13 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 5-7, 0-6 | detalj meča |
Danylo Semenov - Posljednji mečevi
M15 Rovinj - zemlja | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Shtengelov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kevin Portmann | 6-1, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Oleksiy Kalynyuk | 2-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Gregor Schwab | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Viktor Jovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Bogdan Levchuk | 6-2, 6-4 | detalj meča |