MEČ
21.03.21 | 1. kolo kval. | Vladislav Gorbatenko | Samuil Konov | 6-3, 6-2 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
24.04.03, 20 Godina
24.04.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
07.12.02, 21 Godina
07.12.02, 21 Godina
Vladislav Gorbatenko vs. Samuil Konov - Međusobni mečevi
21.03.21 | 1. kolo kval. | Vladislav Gorbatenko | Samuil Konov | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Vladislav Gorbatenko form & Samuil Konov form
Vladislav Gorbatenko - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Roy Hobbs | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Kuan-Yi Lee | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Gulbir Singh Tomar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 1-6, 1-4, - Vladislav Gorbatenko - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Haoyuan Huang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Luboslav Ivanchev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamerlan Evloev | 6-1, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Michele Vianello | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 4-6, 6-5, Mert Alkaya - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Miko Wassermann | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Basing | 3-6, 0-5, - Vladislav Gorbatenko - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.01.21 kval. | vs. Vasil Dimitrov | 7-5, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Baran Soyler | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Guney Ege Cetin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-66, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Samuil Konov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Felipe De Dios | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bardia Ziyaei | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Fadi Bidan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Saman Maleki | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 kval. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. David Fix | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Jan Kupcic | 6-74, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Dominic Ducariu | 5-7, 6-4, 18-20 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 7-62, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | detalj meča |