Vit Kopriva vs. Jakob Aichhorn 17.10.2019

Vit Kopriva vs. Jakob Aichhorn 17.10.2019 - M15 Olomouc - usporedba

MEČ

17.10.192. koloVit Kopriva Jakob Aichhorn 7-5, 6-3 Czech Republic M15 Olomouc tepih

STATISTIKE MEČA

Vit KoprivaJakob Aichhorn
1. servis %30/65 (46%)31/62 (50%)
Osvojeni bodovi na 1.servis25/30 (83%)25/31 (81%)
Osvojeni bodovi na 2.servis22/35 (63%)14/31 (45%)
Osvojene break-lopte3/5 (60%)0/4 (0%)
Osvojeni bodovi iz returna23/62 (37%)18/65 (28%)
Osvojeni bodovi ukupno70/127 (55%)57/127 (45%)
Dvostruke pogreške34
Asovi81

STATISTIKE MEČA

1
1-1Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0, 0-15
Vit Kopriva Vit Kopriva serve1-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-2Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0, 15-15, 15-30, 15-40
Vit Kopriva Vit Kopriva serve2-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
Vit Kopriva Vit Kopriva serve3-4
0-0, 15-0, 30-40[BP], A-40
4-4Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0
Vit Kopriva Vit Kopriva serve4-5
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
5-5Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Vit Kopriva Vit Kopriva serve6-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
7-5
2
0-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0, 15-0, 30-30, 30-40
Vit Kopriva Vit Kopriva serve0-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
1-1Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0, 15-15
Vit Kopriva Vit Kopriva serve1-2
0-0
2-2Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
Vit Kopriva Vit Kopriva serve2-3
3-3Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
Vit Kopriva Vit Kopriva serve4-3
5-3Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP]
6-3

Vit Kopriva
Czech Republic
15.06.97, 23 Godina




302
151
75430 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
22.09.98, 22 Godina







Jakob Aichhorn
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Vit Kopriva vs. Jakob Aichhorn - Međusobni mečevi

17.10.192. koloVit KoprivaJakob Aichhorn7-5, 6-3 detalj mečaCzech Republic M15 Olomouc tepih

Vit Kopriva - Posljednji mečevi

Peru Lima Challenger - zemlja
27.11.20
Četvrtfinale
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera7-64, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
26.11.20
2. kolo
vs. Jesper De Jong6-0, 3-6, 6-1 pobjedadetalj meča
23.11.20
1. kolo
vs. Bastian Malla6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Ecuador Guayaquil Challenger - zemlja
19.11.20
2. kolo
vs. Pedro Sousa6-1, 3-6, 4-6 porazdetalj meča
16.11.20
1. kolo
vs. Pedja Krstin6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Spain Marbella Challenger - zemlja
30.10.20
Četvrtfinale
vs. Jaume Antoni Munar Clar1-6, 5-7 porazdetalj meča
29.10.20
2. kolo
vs. Federico Gaio3-6, 7-61, 6-4 pobjedadetalj meča
27.10.20
1. kolo
vs. Roberto Carballes Baena7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
25.10.20
kval.
vs. Javier Barranco Cosano3-6, 7-5, 7-65 pobjedadetalj meča
24.10.20
1. kolo kval.
vs. Geoffrey Blancaneaux6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Spain Alicante Challenger - zemlja
10.10.20
1. kolo kval.
vs. Arthur De Greef2-6, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic M25 Pardubice - zemlja
02.10.20
Četvrtfinale
vs. Sebastian Baez1-6, 3-6 porazdetalj meča
01.10.20
1. kolo
vs. David Poljak7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
01.10.20
2. kolo
vs. Juan Manuel Cerundolo6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania Sibiu Challenger - zemlja
21.09.20
1. kolo
vs. Carlos Gomez-Herrera2-6, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic M25 Prague - zemlja
17.09.20
2. kolo
vs. Pedro Cachin4-6, 1-6 porazdetalj meča
16.09.20
1. kolo
vs. Jaroslav Pospisil6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Czech Republic Prostejov Challenger - zemlja
05.09.20
1. kolo kval.
vs. Roman Safiullin3-6, 6-76 porazdetalj meča
Czech Republic Ostrava Challenger - zemlja
02.09.20
1. kolo
vs. Ilya Ivashka4-6, 6-74 porazdetalj meča
30.08.20
kval.
vs. Matthias Bachinger1-6, 7-64, 6-2 pobjedadetalj meča
29.08.20
1. kolo kval.
vs. Sebastian Ofner7-68, 6-4 pobjedadetalj meča
Poland M25 Poznan - zemlja
28.08.20
Četvrtfinale
vs. Kacper Zuk2-6, 4-6 porazdetalj meča
27.08.20
2. kolo
vs. Filip Kolasinski6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
26.08.20
1. kolo
vs. Jan Zielinski6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Croatia M15 Porec - zemlja
12.03.20
2. kolo
vs. Pawel Cias6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
11.03.20
1. kolo
vs. Fabian Marozsan1-6, 6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Germany Koblenz Challenger - dvorana
20.02.20
3. kolo
vs. Tomas Machac3-6, 3-6 porazdetalj meča
19.02.20
2. kolo
vs. Oscar Otte6-4, 7-64 pobjedadetalj meča
18.02.20
1. kolo
vs. Marek Gengel6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
France Cherbourg Challenger - dvorana
10.02.20
1. kolo
vs. Mischa Zverev2-6, 5-7 porazdetalj meča

Jakob Aichhorn - Posljednji mečevi

Austria M15 Anif - zemlja
26.08.20
1. kolo
vs. Enrico Dalla Valle2-6, 2-6 porazdetalj meča
Austria M25 Vogau - zemlja
16.08.20
1. kolo kval.
vs. Igor Sijsling1-6, 1-6 porazdetalj meča
All Lower - zemlja
13.07.20
1. kolo
vs. Kris Krawcewicz6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Croatia M15 Porec - zemlja
10.03.20
kval.
vs. Julian Ocleppo0-6, 3-6 porazdetalj meča
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Eduard Vlasceanu6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Luka Veselic6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Slovakia M15 Trnava - dvorana
26.02.20
1. kolo
vs. Karlis Ozolins6-4, 6-74, 3-6 porazdetalj meča
25.02.20
kval.
vs. Mihailo Popovic6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Michael Gloeckler6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Germany M15 Oberhaching - dvorana
17.02.20
kval.
vs. Mirko Martinez4-6, 4-6 porazdetalj meča
16.02.20
2. kolo kval.
vs. Tadija Radovanovic6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Noah Thurner7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
Germany M25 Nussloch - tepih
22.01.20
1. kolo
vs. Johannes Haerteis2-6, 6-4, 4-6 porazdetalj meča
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Torben Steinorth6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
20.01.20
kval.
vs. Mattia Bellucci6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Moritz Hoffmann5-7, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Milovice - dvorana
14.11.19
2. kolo
vs. Andrew Paulson0-6, 2-6 porazdetalj meča
12.11.19
1. kolo
vs. Daniel Siniakov7-64, 6-0 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Prague - dvorana
05.11.19
kval.
vs. Marek Gengel5-7, 7-5, 8-10 porazdetalj meča
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Jan Pucalka6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Liberec - tepih
23.10.19
1. kolo
vs. Michal Konecny0-6, 4-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Olomouc - tepih
17.10.19
2. kolo
vs. Vit Kopriva5-7, 3-6 porazdetalj meča
15.10.19
1. kolo
vs. Jakub Paul6-4, 6-74, 6-4 pobjedadetalj meča
Czech Republic M25+H Ricany - zemlja
25.09.19
1. kolo
vs. Pavel Nejedly3-6, 3-6 porazdetalj meča
Hungary M15 Szekesfehervar - zemlja
02.09.19
kval.
vs. Mikhail Korovin4-6, 5-7 porazdetalj meča
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Noel Hornung4-6, 6-1, 11-9 pobjedadetalj meča
Slovakia M15 Bratislava - zemlja
30.08.19
Četvrtfinale
vs. Lukas Klein2-6, 3-6 porazdetalj meča
29.08.19
2. kolo
vs. Danil Spasibo6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
28.08.19
1. kolo
vs. Nicolo Turchetti6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Italy M15 Santa - zemlja
15.08.19
2. kolo
vs. Facundo Diaz Acosta4-6, 5-7 porazdetalj meča
<