MEČ
22.05.21 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Alexey Vatutin | 6-3, 3-6, 6-4 | Belgrade | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vit Kopriva | Alexey Vatutin | |
1. servis % | 63/96 (66%) | 74/94 (79%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/63 (65%) | 41/74 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/33 (52%) | 15/20 (75%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/94 (40%) | 38/96 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 96/190 (51%) | 94/190 (49%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 8 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vit Kopriva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 6-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Vit Kopriva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vit Kopriva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vit Kopriva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vit Kopriva vs. Alexey Vatutin - Međusobni mečevi
22.05.21 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Alexey Vatutin | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | Belgrade | zemlja |
20.04.21 | kval. | Vit Kopriva | Alexey Vatutin | 6-2, 7-63 | detalj meča | Rome 1 | zemlja |
30.01.20 | 3. kolo | Vit Kopriva | Alexey Vatutin | 7-62, 7-64 | detalj meča | Quimper Challenger | dvorana |
03.12.16 | Četvrtfinale | Alexey Vatutin | Vit Kopriva | 6-4, 6-0 | detalj meča | Cyprus F3 | tvrda |
Vit Kopriva form & Alexey Vatutin form
Vit Kopriva - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - odustajanje | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
20.10.23 Polufinale | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
25.09.23 Polufinale | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - odustajanje | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča |
Alexey Vatutin - Posljednji mečevi
M25 Saint - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Creteil - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - odustajanje | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
29.10.23 Finale | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | detalj meča |