MEČ
13.09.20 | 1. kolo kval. | Vasile Antonescu | Dan Radu Munteanu | 6-1, 6-2 | M15 Curtea | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
29.03.01, 23 Godina
29.03.01, 23 Godina
Vasile Antonescu vs. Dan Radu Munteanu - Međusobni mečevi
13.09.20 | 1. kolo kval. | Vasile Antonescu | Dan Radu Munteanu | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Curtea | zemlja |
Vasile Antonescu form & Dan Radu Munteanu form
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |
Dan Radu Munteanu - Posljednji mečevi
M15 Curtea - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-74, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.22 1. kolo kval. | vs. Mao Takada | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Joseph White | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 3-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Joseph White | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Carel Pieter Wessel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Craiova - zemlja | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
07.06.22 kval. | vs. Alexandros Skorilas | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 1-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 2-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 2-6 | detalj meča |