MEČ
31.10.17 | 1. kolo | Vasile Antonescu | Andrea Guerrieri | 2-6, 6-3, 6-3 | Italy F36 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vasile Antonescu | Andrea Guerrieri | |
1. servis % | 39/79 (49%) | 48/96 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/39 (72%) | 36/48 (75%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/40 (50%) | 18/48 (38%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/96 (44%) | 31/79 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 90/175 (51%) | 85/175 (49%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 6 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vasile Antonescu vs. Andrea Guerrieri - Međusobni mečevi
31.10.17 | 1. kolo | Vasile Antonescu | Andrea Guerrieri | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | Italy F36 | zemlja |
Vasile Antonescu form & Andrea Guerrieri form
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |
Andrea Guerrieri - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
12.04.24 Polufinale | vs. Jelle Sels | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.04.24 Četvrtfinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
10.04.24 2. kolo | vs. Antonio Caruso | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Lucas Bouquet | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - odustajanje | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
07.11.23 kval. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
20.10.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | detalj meča |