MEČ
15.07.19 | 1. kolo kval. | Vasile Antonescu | Alexander Mannapov | 2-6, 6-1, 10-0 | M25+H Kassel | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
21.04.95, 28 Godina
21.04.95, 28 Godina
Vasile Antonescu vs. Alexander Mannapov - Međusobni mečevi
15.07.19 | 1. kolo kval. | Vasile Antonescu | Alexander Mannapov | 2-6, 6-1, 10-0 | detalj meča | M25+H Kassel | zemlja |
Vasile Antonescu form & Alexander Mannapov form
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |
Alexander Mannapov - Posljednji mečevi
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 6-2, 2-6, 1-10 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. David Pichler | 2-6, 6-3, 0-3, - Alexander Mannapov - odustajanje | detalj meča | |
13.04.21 1. kolo | vs. Pajo Marjanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Benito Sanchez Martinez | 4-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
15.08.20 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-77, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Flemming Peters | 6-4, 6-74, 0-6 | detalj meča | |
07.08.20 1. kolo | vs. Matias Zukas | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
06.08.20 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.08.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Daniel Kossek | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Wolfschmidt | 2-6, 7-66, 10-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Ricany - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Seville - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-4, 6-2 | detalj meča |