MEČ
25.02.20 | 1. kolo | Vasil Kirkov | Gabriele Maria Noce | 6-3, 6-1 | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vasil Kirkov | Gabriele Maria Noce | |
1. servis % | 25/46 (54%) | 36/57 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/25 (88%) | 18/36 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/21 (43%) | 8/21 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/57 (54%) | 15/46 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 0 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vasil Kirkov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0 | ||
Vasil Kirkov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Gabriele Maria Noce | |
0-0 | ||
Vasil Kirkov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-3 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Vasil Kirkov | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vasil Kirkov | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vasil Kirkov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vasil Kirkov vs. Gabriele Maria Noce - Međusobni mečevi
25.02.20 | 1. kolo | Vasil Kirkov | Gabriele Maria Noce | 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Vasil Kirkov form & Gabriele Maria Noce form
Vasil Kirkov - Posljednji mečevi
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
11.02.22 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.22 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.02.22 1. kolo | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
22.11.21 kval. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - odustajanje | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
19.11.21 Četvrtfinale | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.11.21 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.11.21 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ithaca - dvorana | ||||
06.11.21 Polufinale | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.11.21 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
31.10.21 Finale | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.10.21 Polufinale | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.10.21 Četvrtfinale | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
28.10.21 2. kolo | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
01.10.21 Polufinale | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.09.21 Četvrtfinale | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.09.21 2. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.09.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
18.09.21 Polufinale | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - odustajanje | detalj meča | |
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | detalj meča | |
14.09.21 1. kolo | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča |
Gabriele Maria Noce - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - odustajanje | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Pozzuoli - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Forli - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
01.07.23 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
M15 Chieti - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detalj meča |