MEČ
16.05.23 | kval. | Vadym Konovchuk | Mihail Ivanov | 7-5, 1-6, 10-7 | M15 Pazardzhik | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
14.08.03, 20 Godina
14.08.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
02.10.04, 19 Godina
02.10.04, 19 Godina
Vadym Konovchuk vs. Mihail Ivanov - Međusobni mečevi
16.05.23 | kval. | Vadym Konovchuk | Mihail Ivanov | 7-5, 1-6, 10-7 | detalj meča | M15 Pazardzhik | zemlja |
Vadym Konovchuk form & Mihail Ivanov form
Vadym Konovchuk - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Borys Zgola | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Julian Desousa | 6-4, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Samuel Puskar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-1, Karlo Cubelic - odustajanje | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 4-2, Filip Gabriel Bara - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Samuel Puskar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Siekanowicz | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Thanapet Chanta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 6-72, 7-64, 10-6 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
14.08.23 kval. | vs. Patrik Oplustil | 1-6, 2-4, - Vadym Konovchuk - odustajanje | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaden Elliott | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Shivank Bhatnagar | 6-76, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Iwan Adhicandra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Chase Ferguson | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Patrik Oplustil | 5-7, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Carlos Camara | 6-3, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 4-6, 7-62, 7-10 | detalj meča |
Mihail Ivanov - Posljednji mečevi
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
20.11.23 kval. | vs. Mats Bredschneijder | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Ioannides | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. William Norton | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikola Kolyachev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Nikita Repkin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Krischke | Adam Krischke - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Adam Krischke | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Shendrit Deari | 0-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Alen Mujakic | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 6-0, 10-3 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Egor Khotchenkov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Julien Evrard (1998) | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-2, 6-73, 12-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Maksimovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Lucio Ratti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Itay Bity | 6-4, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
16.05.23 kval. | vs. Vadym Konovchuk | 5-7, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Artsiom Sinitsyn | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Ljubojevic | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-77, 6-75 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 4-6 | detalj meča |