Izrael
28.10.96, 27 Godina
28.10.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
19.03.01, 23 Godina
19.03.01, 23 Godina
Uri Vodavoz vs. Daniel Sela - Međusobni mečevi
06.05.18 | 1. kolo kval. | Uri Vodavoz | Daniel Sela | 6-4, 6-0 | detalj meča | Israel F6 | tvrda |
Uri Vodavoz form & Daniel Sela form
Uri Vodavoz - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.06.18 kval. | vs. Franco Ribero | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Itay Greenbaum | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Ido Salem | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Ofek Ben Harosh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Afik Lahav | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Daniel Sela - Posljednji mečevi
M15 Sajur - tvrda | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Ben Donio | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Saar Rogovski | 7-63, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Samuel Beren | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Cameron Green | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Itamar Lavie | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tal Bitton | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Ido Salem | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 0-6, 0-6 | detalj meča |