MEČ
16.04.17 | 2. kolo kval. | Toshihide Matsui | Yunseong Chung | 7-64, 6-4 | Taipei City | tepih |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Toshihide Matsui vs. Yunseong Chung - Međusobni mečevi
17.03.18 | 1. kolo kval. | Yunseong Chung | Toshihide Matsui | 6-3, 2-0, Yunseong Chung - odustajanje | detalj meča | Qujing Challenger | tvrda |
16.04.17 | 2. kolo kval. | Toshihide Matsui | Yunseong Chung | 7-64, 6-4 | detalj meča | Taipei City | tepih |
Toshihide Matsui form & Yunseong Chung form
Toshihide Matsui - Posljednji mečevi
Noumea Challenger - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Qian Sun | 7-63, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jiayang Dong | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
02.01.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | - | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Mao Takada | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Rome Challenger - dvorana | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ben Shelton | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Harmon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Matthew Stubbings | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Harmon - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Takeru Yuzuki | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Bengalaru 2 - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 0-5, - Toshihide Matsui - odustajanje | detalj meča | |
Antalya 4 - zemlja | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-73, 1-2, - Toshihide Matsui - odustajanje | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Jiaqi Duan | 5-7, 1-4, - Toshihide Matsui - odustajanje | detalj meča | |
Liuzhou Challenger - tvrda | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Hao Wu | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Jiaqi Duan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
09.09.19 kval. | vs. Chuhan Wang | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
08.08.19 3. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 4-6, 0-1, - Toshihide Matsui - odustajanje | detalj meča | |
07.08.19 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. John-Paul Fruttero | 6-3, 7-613 | detalj meča | |
Chengdu Challenger - tvrda | ||||
31.07.19 2. kolo | vs. Saketh-Sai Myneni | 3-6, - Toshihide Matsui - odustajanje | detalj meča |
Yunseong Chung - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - odustajanje | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - odustajanje | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Newport - trava | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Chicago Challenger - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Bloomfield Hills - tvrda | ||||
04.07.23 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | detalj meča | |
M25 Anseong - zemlja | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |