Italy
25.01.93, 31 Godina
25.01.93, 31 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
09.09.99, 24 Godina
09.09.99, 24 Godina
Tommaso Metti vs. Franco Ribero - Međusobni mečevi
16.10.17 | 2. kolo kval. | Tommaso Metti | Franco Ribero | 7-64, 6-2 | detalj meča | Israel F13 | tvrda |
Tommaso Metti form & Franco Ribero form
Tommaso Metti - Posljednji mečevi
M25 Cuneo - zemlja | ||||
01.07.19 kval. | vs. Alessandro Procopio | 7-62, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vercelli - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 3-0, Nicolas Parizzia - odustajanje | detalj meča | |
Italy F25 - tvrda | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Ben Patael | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.18 kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-64, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ron Mansdorf | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 kval. | vs. Yannai Barkai | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F7 - tvrda | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F6 - tvrda | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. George Kennedy | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Alexis Canter | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
France F23 - dvorana | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F19 - tvrda | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Miguel Semedo | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Francisco Fernandes | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Oliver Golding | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
France F18 - tvrda | ||||
04.09.17 kval. | vs. Frederik Nielsen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Italy F27 - tvrda | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Matteo Trevisan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Enrico Becuzzi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Mattia Ros | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Italy F25 - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Filippo Mora | 4-6, 0-3, - Tommaso Metti - odustajanje | detalj meča |
Franco Ribero - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
23.03.24 Četvrtfinale | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Lautaro Midon | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.03.24 2. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Rocco Valente | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Damian Frutos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Četvrtfinale | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 1-0, Bruno Fernandez - odustajanje | detalj meča | |
15.03.24 1. kolo | vs. Dario Acosta | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.03.24 2. kolo | vs. Alexander Stater | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Lucio Ratti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Federico Olivera | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Rocco Mariani | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. John Hallquist Lithen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Norman - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 7-63, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Kristof Minarik | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Joseph Bishop | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Santiago Bramajo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Elbert Barr | 6-1, 6-1 | detalj meča |