MEČ
07.08.20 | 1. kolo | Tom Schonenberg | Oscar Moraing | 6-3, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Oscar Moraing | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Tom Schonenberg | 0-1 | |
0-0, 30-0 | ||
1-1 | Oscar Moraing | |
0-0 | ||
Tom Schonenberg | 2-1 | |
3-1 | Oscar Moraing | |
Tom Schonenberg | 4-1 | |
4-2 | Oscar Moraing | |
Tom Schonenberg | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
5-3 | Oscar Moraing | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Tom Schonenberg | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
1-0 | Oscar Moraing | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Tom Schonenberg | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Oscar Moraing | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Tom Schonenberg | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Oscar Moraing | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Tom Schonenberg | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tom Schonenberg vs. Oscar Moraing - Međusobni mečevi
01.02.21 | 1. kolo kval. | Oscar Moraing | Tom Schonenberg | 3-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | M15 Nur | dvorana |
07.08.20 | 1. kolo | Tom Schonenberg | Oscar Moraing | 6-3, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Tom Schonenberg form & Oscar Moraing form
Tom Schonenberg - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - odustajanje | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 The - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.23 kval. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Oscar Moraing - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Daniel Bagnolini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Wei-Lin Chen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mihailo Milenkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.22 2. kolo | vs. Savva Polukhin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.22 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.22 Četvrtfinale | vs. Kris Van Wyk | 5-7, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
08.12.22 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
07.12.22 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Linang Xiao | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Simon Beaupain | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Jarno Jans | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
21.07.22 1. kolo | vs. Nico Hornitschek | 5-7, 6-4, 6-75 | detalj meča |