MEČ
18.08.20 | 1. kolo | Tom Schonenberg | Benjamin Lock | 6-4, 6-2 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Tom Schonenberg | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP] | ||
0-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Tom Schonenberg | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Tom Schonenberg | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Tom Schonenberg | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tom Schonenberg | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Tom Schonenberg | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tom Schonenberg | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Tom Schonenberg | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tom Schonenberg | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tom Schonenberg vs. Benjamin Lock - Međusobni mečevi
18.08.20 | 1. kolo | Tom Schonenberg | Benjamin Lock | 6-4, 6-2 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Tom Schonenberg form & Benjamin Lock form
Tom Schonenberg - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - odustajanje | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 The - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.23 kval. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Benjamin Lock - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 kval. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detalj meča |