MEČ
17.02.20 | 1. kolo kval. | Timur Kiuamov | Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-2 | M25 Aktobe | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Timur Kiuamov | Roman Nashatyrkin | |
1. servis % | 26/41 (63%) | 31/51 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/26 (69%) | 16/31 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/15 (73%) | 8/20 (40%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/51 (53%) | 12/41 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timur Kiuamov | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timur Kiuamov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-1 | Roman Nashatyrkin | |
0-0 | ||
Timur Kiuamov | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timur Kiuamov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Timur Kiuamov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 15-30 | ||
Timur Kiuamov | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Timur Kiuamov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.05.96, 27 Godina
24.05.96, 27 Godina
Timur Kiuamov vs. Roman Nashatyrkin - Međusobni mečevi
17.02.20 | 1. kolo kval. | Timur Kiuamov | Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-2 | detalj meča | M25 Aktobe | dvorana |
Timur Kiuamov form & Roman Nashatyrkin form
Timur Kiuamov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mikita Karpovich | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Wei-De Lin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
30.01.23 kval. | vs. Samuel Brosset | 6-74, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.22 kval. | vs. Federico Campana | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-1, 2-0, Cihan Akay - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Omar El-Hawan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
08.11.22 kval. | vs. Federico Campana | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Matthias Ujvary | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
26.04.22 kval. | vs. Nicolas Bruna | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Max Batyutenko | 6-74, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.01.22 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Koray Kirci | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
26.11.21 Četvrtfinale | vs. Alibek Kachmazov | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Johannesburg - tvrda | ||||
21.09.21 kval. | vs. Sahar Simon | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča |
Roman Nashatyrkin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Vivek Kolluru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Eirik Groener | 6-2, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-74, 4-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.05.21 kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-1, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | Mert Alkaya - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-2, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. David Bogatin | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-1 | detalj meča |