MEČ
15.07.18 | 1. kolo kval. | Tillmann Erdbories | Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | Germany F8 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Germany
09.05.97, 26 Godina
09.05.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
21.08.99, 24 Godina
21.08.99, 24 Godina
Tillmann Erdbories vs. Dominik Langmajer - Međusobni mečevi
15.07.18 | 1. kolo kval. | Tillmann Erdbories | Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | detalj meča | Germany F8 | zemlja |
Tillmann Erdbories form & Dominik Langmajer form
Tillmann Erdbories - Posljednji mečevi
M15 Den - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
21.01.19 kval. | vs. Andrew Watson | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Schell | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.18 kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Paty | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
22.10.18 kval. | vs. Flemming Peters | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
Germany F15 - tepih | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Germany F14 - dvorana | ||||
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Aleksa Bucan | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.10.18 kval. | vs. Patrick Zahraj | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Germany F11 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Chris Rodesch | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F9 - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Leonard Von Hindte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Hartmeier | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Germany F8 - zemlja | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Joao Souza | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Netherlands F2 - zemlja | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Stephan Gerritsen | 7-5, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.07.18 kval. | vs. Valentin Guenther | 7-63, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Nick Broekhof | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Gijs Akkermans | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Germany F4 - zemlja | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-72, 4-6 | detalj meča |
Dominik Langmajer - Posljednji mečevi
M15 Trnava - dvorana | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
24.10.22 kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
15.03.22 kval. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
13.02.22 2. kolo kval. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ostrava - dvorana | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
25.10.21 kval. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Lodz - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | detalj meča |