MEČ
07.01.20 | kval. | Thanapet Chanta | Eero Vasa | 3-6, 6-4, 10-6 | M15 Hong | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Thanapet Chanta | Eero Vasa | |
1. servis % | 44/64 (69%) | 43/61 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/44 (59%) | 23/43 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/20 (40%) | 11/18 (61%) |
Osvojene break-lopte | 3/3 (100%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/61 (44%) | 30/64 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/125 (49%) | 64/125 (51%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Thanapet Chanta | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Eero Vasa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Thanapet Chanta | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Eero Vasa | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Thanapet Chanta | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Eero Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Thanapet Chanta | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Eero Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Thanapet Chanta | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-2 | Eero Vasa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Eero Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Thanapet Chanta | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Eero Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thanapet Chanta | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-4 | Eero Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thanapet Chanta | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Eero Vasa | |
10-6 |
Thailand
09.09.99, 24 Godina
14422 $
09.09.99, 24 Godina
14422 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Thanapet Chanta vs. Eero Vasa - Međusobni mečevi
07.01.20 | kval. | Thanapet Chanta | Eero Vasa | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | M15 Hong | tvrda |
Thanapet Chanta form & Eero Vasa form
Thanapet Chanta - Posljednji mečevi
M15 Chandigarh - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Nam Hoang Ly | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Rohan Mehra | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 New - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Jie Cui | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Corban Crowther | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Guntinun Sootinun-Opart | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Linang Xiao | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 7-66, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Akira Santillan | 7-64, 4-1, Akira Santillan - odustajanje | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 3-6, 6-2, 4-5, Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Yurii Dzhavakian | 4-6, - Thanapet Chanta - odustajanje | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Taisei Ichikawa | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 6-3, 4-1, Yuttana Charoenphon - odustajanje | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Corban Crowther | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 5-7, 7-63, 4-3, Pol Wattanakul - odustajanje | detalj meča |
Eero Vasa - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alen Mujakic | 4-1, Alen Mujakic - odustajanje | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-1, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Bogdan Pavel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 7-67, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Pedro Araujo | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Matthew Summers | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Raphael Calzi | 6-2, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Henrique Rocha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. David Perez Sanz | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rafael Jodar | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Luke Simkiss | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča |