MEČ
01.05.23 | 1. kolo kval. | Tao Mu | Grigory Kuklin | 1-6, 6-1, 10-4 | M25 Sabadell | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
26.12.00, 23 Godina
26.12.00, 23 Godina
Tao Mu vs. Grigory Kuklin - Međusobni mečevi
01.05.23 | 1. kolo kval. | Tao Mu | Grigory Kuklin | 1-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | M25 Sabadell | zemlja |
Tao Mu form & Grigory Kuklin form
Tao Mu - Posljednji mečevi
M15 Nakhon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 7-62, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | - | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 5-7, 1-1, - Tao Mu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.01.24 Polufinale | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Thando Longwe-Smit | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Linang Xiao | 7-5, 4-6, - Tao Mu - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, Stefanos Sakellaridis - odustajanje | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M25 Baotou - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castelnuovo | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Anning - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jie Cui | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Fuzhou - tvrda | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Hanwen Li | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Linghao Zhang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Shanghai - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-4, 4-6, 6-74 | detalj meča |
Grigory Kuklin - Posljednji mečevi
M25 Badalona - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ethan Terblanche | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 0-6, 0-2, - Grigory Kuklin - odustajanje | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Valldoreix - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxwell Exsted | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tao Mu | 6-1, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Sanxenxo - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Zhenxiong Dong | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 6-2, 6-73, 3-10 | detalj meča | |
M25 Manacor - tvrda | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 0-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Manacor - tvrda | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Girona - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 5-7, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cordoba - zemlja | ||||
07.06.22 kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Diaz Ruiz | 7-60, 6-0 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-3, 7-63 | detalj meča |