MEČ
27.06.21 | 1. kolo kval. | Taiyo Yamanaka | Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 6-1 | M25 Wroclaw | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
13.07.99, 24 Godina
13.07.99, 24 Godina
Taiyo Yamanaka vs. Juliusz Bienkiewicz - Međusobni mečevi
27.06.21 | 1. kolo kval. | Taiyo Yamanaka | Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 6-1 | detalj meča | M25 Wroclaw | zemlja |
Taiyo Yamanaka form & Juliusz Bienkiewicz form
Taiyo Yamanaka - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jie Cui | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yusaku Sugaya | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Kentaro Otsuka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lennon Roark Jones | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filippo Mazzola | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ludovico Vaccari | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 7-5, 14-16 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 7-66, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Nicolas Jadoun | 5-7, 6-3, 10-1 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Bluett | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 kval. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. David Krasner | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ke Hau Hung | - | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, - Taiyo Yamanaka - odustajanje | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castelnuovo | 7-612, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-73, 6-4, 2-0, Kazuma Kawachi - odustajanje | detalj meča |
Juliusz Bienkiewicz - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Gokberk Saritas | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marko Maksimovic | 5-7, 5-4, - Juliusz Bienkiewicz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paul Roeder | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Alan Bojarski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Kacper Szymkowiak | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Siim Troost | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Wright | 7-65, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Hynek Barton | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Matyas Cerny | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 2-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
22.08.22 kval. | vs. Dawid Wisniewski | 7-5, 6-3 | detalj meča |