MEČ
04.04.21 | 1. kolo kval. | Taiyo Yamanaka | Elmer Moller | 6-4, 6-4 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Taiyo Yamanaka vs. Elmer Moller - Međusobni mečevi
04.04.21 | 1. kolo kval. | Taiyo Yamanaka | Elmer Moller | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Taiyo Yamanaka form & Elmer Moller form
Taiyo Yamanaka - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jie Cui | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Kentaro Otsuka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yusaku Sugaya | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lennon Roark Jones | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filippo Mazzola | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ludovico Vaccari | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 7-5, 14-16 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 7-66, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Nicolas Jadoun | 5-7, 6-3, 10-1 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Bluett | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 kval. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. David Krasner | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ke Hau Hung | - | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, - Taiyo Yamanaka - odustajanje | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castelnuovo | 7-612, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-73, 6-4, 2-0, Kazuma Kawachi - odustajanje | detalj meča |
Elmer Moller - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kyle Overmyer | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Jaime Faria | 4-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Ernesto Escobedo | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Leandro Riedi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 1-0, Nicolas Alvarez Varona - odustajanje | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Mathys Erhard | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Jakub Nicod | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Millen Hurrion | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Max Dahlin | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andreas Timini | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-4, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-75, 7-60, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-62, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Fairfield Challenger - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Stefan Dostanic | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Samir Banerjee | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Charleston Challenger - tvrda | ||||
25.09.23 kval. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 7-5, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
16.09.23 | vs. Marcelo Demoliner | 6-3, 6-76, 10-4 | detalj meča |