MEČ
16.02.20 | 1. kolo kval. | Tadija Radovanovic | Dominique Graf | 6-4, 6-77, 10-8 | M15 Oberhaching | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Serbia
26.04.00, 23 Godina
26.04.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
21.05.99, 24 Godina
21.05.99, 24 Godina
Tadija Radovanovic vs. Dominique Graf - Međusobni mečevi
16.02.20 | 1. kolo kval. | Tadija Radovanovic | Dominique Graf | 6-4, 6-77, 10-8 | detalj meča | M15 Oberhaching | dvorana |
Tadija Radovanovic form & Dominique Graf form
Tadija Radovanovic - Posljednji mečevi
M15 Poitiers - dvorana | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
27.09.23 kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Mateja Stefanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Martin Zeljenka | 7-5, 6-76, 11-9 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 5-7, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puric | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 3-6, 7-64, 7-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Radomir Tomic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Aleksandar Andic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Doboj - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Luka Puljic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
13.09.22 kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-77, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 Budva - zemlja | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča |
Dominique Graf - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - odustajanje | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | detalj meča | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - odustajanje | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
07.11.23 kval. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - odustajanje | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča |