MEČ
04.05.23 | 2. kolo | Skander Mansouri | Linang Xiao | 6-3, 6-1 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Skander Mansouri | Linang Xiao | |
1. servis % | 28/48 (58%) | 33/63 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/28 (75%) | 14/33 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 15/30 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/14 (36%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/63 (54%) | 16/48 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 8 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Linang Xiao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Skander Mansouri | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Linang Xiao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Skander Mansouri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Linang Xiao | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Skander Mansouri | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Linang Xiao | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
5-2 | Linang Xiao | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Skander Mansouri | 0-0 | |
1-0 | Linang Xiao | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Skander Mansouri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Linang Xiao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Skander Mansouri | 4-0 | |
0-0, 15-0 | ||
5-0 | Linang Xiao | |
0-0, 40-0[BP], 15-40 | ||
Skander Mansouri | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Skander Mansouri vs. Linang Xiao - Međusobni mečevi
04.05.23 | 2. kolo | Skander Mansouri | Linang Xiao | 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Skander Mansouri form & Linang Xiao form
Skander Mansouri - Posljednji mečevi
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 kval. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
30.10.23 kval. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Fairfield Challenger - tvrda | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Charleston Challenger - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Tom Evans | 3-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-715, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Newport - trava | ||||
17.07.23 kval. | vs. Alex Bolt | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Polansky | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Chicago Challenger - tvrda | ||||
13.07.23 1. kolo | vs. James McCabe | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča |
Linang Xiao - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Yunseong Chung | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Ko Suzuki | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Yan Bai | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 6-3, 6-73, 7-66 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Andre Ilagan | 6-3, 5-7, 0-3, - Linang Xiao - odustajanje | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kody Pearson | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Tao Mu | 5-7, 6-4, Tao Mu - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 6-2, 7-68 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. James McCabe | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Arjun Kadhe | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Evan Zhu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča |