Kenya
28.03.00, 24 Godina
28.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sheil Kotecha vs. Bruno Pujol Navarro - Međusobni mečevi
13.08.19 | kval. | Sheil Kotecha | Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | detalj meča | M15 Vigo | zemlja |
Sheil Kotecha form & Bruno Pujol Navarro form
Sheil Kotecha - Posljednji mečevi
Davis Cup - tvrda | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Christopher Rungkat | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Seville - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Donostia - zemlja | ||||
26.08.19 kval. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Vigo - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Yecong He | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Georg Winkler | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Kampala - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. William Bushamuka | 1-6, 5-7 | detalj meča |
Bruno Pujol Navarro - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-2, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Jack Loge | 7-5, 6-75, 5-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Tomas Garcia | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yua Taka | 2-5, - Bruno Pujol Navarro - odustajanje | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Casper Nicolle | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexandre Ruscica | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. David Naharro | David Naharro - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Miguel Damas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Cox | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Jorge Plans | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Luis Llorens Saracho | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Garrett Johns | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča |