MEČ
05.06.18 | 1. kolo | Sharobiddin Abzalov | Ibrokhimjon Urinov | 6-2, 6-1 | Uzbekistan F4 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sharobiddin Abzalov | Ibrokhimjon Urinov | |
1. servis % | 25/43 (58%) | 34/48 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/25 (80%) | 18/34 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/18 (61%) | 4/14 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/48 (54%) | 12/43 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sharobiddin Abzalov | 1-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Sharobiddin Abzalov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Sharobiddin Abzalov | 3-0 | |
4-0 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 40-0[BP], 15-40 | ||
Sharobiddin Abzalov | 4-1 | |
Sharobiddin Abzalov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Sharobiddin Abzalov | 5-2 | |
0-0, 0-40[BP], 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Sharobiddin Abzalov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Sharobiddin Abzalov | 0-1 | |
Sharobiddin Abzalov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-1 | Ibrokhimjon Urinov | |
4-1 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sharobiddin Abzalov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Uzbekistan
19.02.98, 26 Godina
19.02.98, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
20.07.02, 21 Godina
20.07.02, 21 Godina
Sharobiddin Abzalov vs. Ibrokhimjon Urinov - Međusobni mečevi
05.06.18 | 1. kolo | Sharobiddin Abzalov | Ibrokhimjon Urinov | 6-2, 6-1 | detalj meča | Uzbekistan F4 | tvrda |
Sharobiddin Abzalov form & Ibrokhimjon Urinov form
Sharobiddin Abzalov - Posljednji mečevi
M15 Shymkent - zemlja | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Alexander Chepik | 6-0, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 7-66, 6-71 | detalj meča | |
18.02.20 kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
11.02.20 kval. | vs. Alexander Igoshin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Nikita Chuev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Akbarshokh Shukurov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-64, 3-6, 10-1 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Stepan Radus | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Samarkand Challenger - zemlja | ||||
13.05.19 kval. | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent Challenger - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
M25 Andijan - tvrda | ||||
23.04.19 kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Ibrokhimjon Urinov - Posljednji mečevi
M25 Nur - tvrda | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.07.21 kval. | vs. Andrey Nelich | 4-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.05.21 kval. | vs. Pavel Verbin | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Federico Bertuccioli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Mirgiiaz Mirdzhaliev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 0-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Andijan - tvrda | ||||
26.04.19 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
23.04.19 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
19.12.18 2. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Azamat Lukmanov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Roman Blokhin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Danila Arsenov | 0-6, 2-6 | detalj meča |