MEČ
27.06.21 | 1. kolo kval. | Sem Verbeek | Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | Porto Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sem Verbeek | Mukund Sasikumar | |
1. servis % | 52/100 (52%) | 43/95 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/52 (73%) | 26/43 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 24/48 (50%) | 32/52 (62%) |
Osvojene break-lopte | 4/13 (31%) | 3/11 (27%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/95 (39%) | 38/100 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 99/195 (51%) | 96/195 (49%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 7 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sem Verbeek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sem Verbeek | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sem Verbeek | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sem Verbeek | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sem Verbeek | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sem Verbeek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sem Verbeek | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sem Verbeek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sem Verbeek | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Sem Verbeek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sem Verbeek | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sem Verbeek | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sem Verbeek | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sem Verbeek | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sem Verbeek | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sem Verbeek vs. Mukund Sasikumar - Međusobni mečevi
27.06.21 | 1. kolo kval. | Sem Verbeek | Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | Porto Challenger | tvrda |
Sem Verbeek form & Mukund Sasikumar form
Sem Verbeek - Posljednji mečevi
St. Brieuc - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
25.04.22 kval. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.06.21 kval. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
27.08.20 2. kolo | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - odustajanje | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.20 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Fairfield Challenger - tvrda | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Aptos Challenger - tvrda | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Lexington Challenger - tvrda | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.19 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Granby Challenger - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Mukund Sasikumar - Posljednji mečevi
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Chandigarh - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-2, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 7-62, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 New - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Adam Walton | - Mukund Sasikumar - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
28.01.24 Finale | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Jelle Sels | 6-0, 2-0, Jelle Sels - odustajanje | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dominik Palan | 5-7, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. David Pichler | 7-65, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Mandya - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Max Hans Rehberg | 6-79, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | detalj meča |