Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
06.03.00, 24 Godina
06.03.00, 24 Godina
Sebastian Gima vs. Mate Voros - Međusobni mečevi
20.04.21 | kval. | Sebastian Gima | Mate Voros | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Sebastian Gima form & Mate Voros form
Sebastian Gima - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 3-6, 7-61 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Millen Hurrion | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kevin Edengren | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Gea | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Christos Glavas | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Gea | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Mate Voros - Posljednji mečevi
M15 Prijedor - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 6-4, 1-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 kval. | vs. Sebastian Gima | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
02.03.21 kval. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.01.20 kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | - Mate Voros - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Michael Weindl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Lars Johann | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-65, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detalj meča |