MEČ
21.08.20 | 1. kolo | Sebastian Gima | Leopold Zima | 7-65, 1-6, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sebastian Gima | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Gima | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Sebastian Gima | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Sebastian Gima | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Sebastian Gima | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-4 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Sebastian Gima | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sebastian Gima | (0) | |
0-0 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Leopold Zima | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Sebastian Gima | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Leopold Zima | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Sebastian Gima | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Leopold Zima | |
0-0 | ||
Sebastian Gima | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Leopold Zima | |
0-0 | ||
1-6 |
3 | ||
Sebastian Gima | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Sebastian Gima | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Sebastian Gima | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
4-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-15 | ||
Sebastian Gima | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sebastian Gima vs. Leopold Zima - Međusobni mečevi
21.08.20 | 1. kolo | Sebastian Gima | Leopold Zima | 7-65, 1-6, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Sebastian Gima form & Leopold Zima form
Sebastian Gima - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 3-6, 7-61 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Millen Hurrion | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kevin Edengren | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Gea | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Christos Glavas | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Gea | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Leopold Zima - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detalj meča | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | detalj meča |