MEČ
22.05.19 | 2. kolo | Mukund Sasikumar | Gonzalo Escobar | 6-1, 6-4 | Jerusalem Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Mukund Sasikumar | Gonzalo Escobar | |
1. servis % | 32/54 (59%) | 27/47 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/32 (91%) | 17/27 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/22 (55%) | 10/20 (50%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/47 (43%) | 13/54 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 10 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Mukund Sasikumar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mukund Sasikumar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mukund Sasikumar | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mukund Sasikumar | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mukund Sasikumar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mukund Sasikumar | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mukund Sasikumar | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mukund Sasikumar | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mukund Sasikumar | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mukund Sasikumar vs. Gonzalo Escobar - Međusobni mečevi
22.05.19 | 2. kolo | Mukund Sasikumar | Gonzalo Escobar | 6-1, 6-4 | detalj meča | Jerusalem Challenger | tvrda |
Mukund Sasikumar form & Gonzalo Escobar form
Mukund Sasikumar - Posljednji mečevi
M15 Chandigarh - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-2, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 7-62, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 New - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Adam Walton | - | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
28.01.24 Finale | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Jelle Sels | 6-0, 2-0, Jelle Sels - odustajanje | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dominik Palan | 5-7, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. David Pichler | 7-65, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Mandya - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Max Hans Rehberg | 6-79, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Nikita Ianin | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Gonzalo Escobar - Posljednji mečevi
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Gstaad - zemlja | ||||
17.07.21 1. kolo kval. | vs. Roberto Marcora | 6-1, 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 4-6, 7-66, 5-7 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.11.20 1. kolo | vs. Diego Hidalgo | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
22.02.20 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Newport Beach - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 1-5, - Gonzalo Escobar - odustajanje | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
20.01.20 kval. | vs. Mirza Basic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Houston Challenger - tvrda | ||||
15.11.19 3. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.11.19 2. kolo | vs. Darian King | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Las Vegas - tvrda | ||||
17.10.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.19 2. kolo | vs. Donald Young | 7-69, 7-5 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-71, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Tommy Paul | 4-6, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
26.09.19 3. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
24.09.19 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo | vs. Roy Smith | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Donald Young | 2-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
02.09.19 kval. | vs. Andrea Vavassori | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Fabien Reboul | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
L'Aquila Challenger - zemlja | ||||
20.08.19 2. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
Gstaad - zemlja | ||||
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-4, 6-71, 6-77 | detalj meča |