Turkey
30.07.99, 24 Godina
30.07.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Nabi Kustepe vs. Sarp Agabigun - Međusobni mečevi
11.03.19 | 1. kolo kval. | Sarp Agabigun | Nabi Kustepe | 6-0, 6-2 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Nabi Kustepe form & Sarp Agabigun form
Nabi Kustepe - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Avni Avnioglu | 0-6, 0-1, - Nabi Kustepe - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Luis Gomar Monio | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Largo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F34 - zemlja | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F21 - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Batuhan Ketene | 2-6, 0-3, - Nabi Kustepe - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F20 - zemlja | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F19 - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 0-6, 0-1, - Nabi Kustepe - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Danyil Chornous | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F8 - tvrda | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Sergio Barranco | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F6 - tvrda | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F46 - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Sergei Lysov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Kaczynski | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mustafa Deger Gokalp | 2-6, 1-2, - Nabi Kustepe - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F28 - tvrda | ||||
31.07.17 kval. | vs. Sathi Reddy Chirala | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Sarp Agabigun - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - odustajanje | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Antalya Challenger - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.23 Četvrtfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detalj meča |