MEČ
17.05.21 | 2. kolo kval. | Sandro Kopp | Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 6-3 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
27.04.97, 26 Godina
26639 $
27.04.97, 26 Godina
26639 $
Sandro Kopp vs. Gabriel Roveri Sidney - Međusobni mečevi
17.05.21 | 2. kolo kval. | Sandro Kopp | Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Sandro Kopp form & Gabriel Roveri Sidney form
Sandro Kopp - Posljednji mečevi
M25 Hammamet - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Francesco Cano | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
14.04.24 Finale | vs. Aziz Dougaz | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Pawel Juszczak | 6-1, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Alec Beckley | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Timofey Skatov | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Petr Brunclik | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Jacopo Berrettini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Marino Jakic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Jay Clarke | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Jay Clarke | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Bernard Tomic | 7-5, 6-71, 6-76 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
19.01.24 Polufinale | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
18.01.24 Četvrtfinale | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Gabriel Roveri Sidney - Posljednji mečevi
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Emilio Gomez | 6-5, Emilio Gomez - odustajanje | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Maceio - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 4-6, 5-6, - Gabriel Roveri Sidney - odustajanje | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 7-62, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Belem - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Pol Del Castillo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 1-5, - Gabriel Roveri Sidney - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Biella - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
M25 Arlon - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Herman | 6-74, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
M15 Mogi - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Joao Fonseca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Mosquera - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-4 | detalj meča |