MEČ
22.05.23 | 2. kolo kval. | Samuil Konov | Radoslav Shandarov | 6-3, 6-3 | M15 Pazardzhik | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bulgaria
07.12.02, 21 Godina
07.12.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
11.07.96, 27 Godina
11.07.96, 27 Godina
Samuil Konov vs. Radoslav Shandarov - Međusobni mečevi
22.05.23 | 2. kolo kval. | Samuil Konov | Radoslav Shandarov | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Pazardzhik | zemlja |
Samuil Konov form & Radoslav Shandarov form
Samuil Konov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Felipe De Dios | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bardia Ziyaei | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Fadi Bidan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Saman Maleki | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 kval. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. David Fix | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Jan Kupcic | 6-74, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Dominic Ducariu | 5-7, 6-4, 18-20 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 7-62, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Radoslav Shandarov - Posljednji mečevi
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Alen Bill | 7-5, 6-74, 6-10 | detalj meča | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Erik Vladimirov | 3-6, 7-66, 10-0 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitar Baychev | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ferdun Shevkedov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 7-65, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-72, 13-15 | detalj meča | |
M15 Plovdiv - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Austin Rapp | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Serbia F2 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Veljko Blagojevic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bulgaria F1 - tvrda | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Andrej Glvac | 1-6, 1-2, - Radoslav Shandarov - odustajanje | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Prashant Sawant | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Riccardo Roberto | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuckerman | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Neven Krivokuca | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bulgaria F1 - tvrda | ||||
10.05.17 1. kolo | vs. Ted Bachev | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.05.17 kval. | vs. Ivaylo Traykov | 6-3, 6-2 | detalj meča |