MEČ
25.07.22 | 2. kolo kval. | Samuil Konov | Alexandru Luca | 7-5, 6-4 | M25+H Bacau | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bulgaria
07.12.02, 21 Godina
07.12.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
01.06.02, 21 Godina
01.06.02, 21 Godina
Samuil Konov vs. Alexandru Luca - Međusobni mečevi
24.09.23 | 1. kolo kval. | Samuil Konov | Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Arad | zemlja |
23.04.23 | 1. kolo kval. | Samuil Konov | Alexandru Luca | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | M15 Kursumlijska | zemlja |
25.07.22 | 2. kolo kval. | Samuil Konov | Alexandru Luca | 7-5, 6-4 | detalj meča | M25+H Bacau | zemlja |
Samuil Konov form & Alexandru Luca form
Samuil Konov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Felipe De Dios | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bardia Ziyaei | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Fadi Bidan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Saman Maleki | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 kval. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. David Fix | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Jan Kupcic | 6-74, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Dominic Ducariu | 5-7, 6-4, 18-20 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 7-62, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Alexandru Luca - Posljednji mečevi
M15 Kish - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
27.02.24 kval. | vs. Fadi Bidan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Muhammad Kashan Tariq Qureshi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 0-6, 7-64, 8-10 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Vukovic | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Ducariu | 2-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Sergei Pogosian | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Joshua Schaefer | 6-3, 6-75, 10-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 7-5, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 4-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Kandil | 6-4, 10-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 1-6 | detalj meča |