MEČ
25.03.19 | 1. kolo kval. | Samuele Ramazzotti | Andras Necz | 6-1, 6-2 | M15 Opatija | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Samuele Ramazzotti | Andras Necz | |
1. servis % | 21/39 (54%) | 34/52 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/21 (76%) | 19/34 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/18 (78%) | 4/18 (22%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/52 (56%) | 9/39 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Samuele Ramazzotti | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andras Necz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Samuele Ramazzotti | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Andras Necz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Samuele Ramazzotti | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Andras Necz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Samuele Ramazzotti | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Andras Necz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Samuele Ramazzotti | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Andras Necz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Samuele Ramazzotti | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Andras Necz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Samuele Ramazzotti | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Andras Necz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Samuele Ramazzotti | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
13.04.99, 24 Godina
13.04.99, 24 Godina
Samuele Ramazzotti vs. Andras Necz - Međusobni mečevi
25.03.19 | 1. kolo kval. | Samuele Ramazzotti | Andras Necz | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Opatija | zemlja |
Samuele Ramazzotti form & Andras Necz form
Samuele Ramazzotti - Posljednji mečevi
San Benedetto - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Recanati Challenger - tvrda | ||||
03.07.19 2. kolo | vs. Mats Moraing | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
01.07.19 kval. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Reggio - zemlja | ||||
31.05.19 2. kolo | vs. Savriyan Danilov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
31.05.19 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-0, 2-0, Elio Jose Ribeiro Lago - odustajanje | detalj meča | |
M15 Casale - zemlja | ||||
18.05.19 Polufinale | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Alessandro Dragoni | 5-1, Alessandro Dragoni - odustajanje | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Demichelis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.04.19 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
17.04.19 1. kolo | vs. Francesco Forti | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Deni Zmak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kaarst - tepih | ||||
08.02.19 Četvrtfinale | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.02.19 2. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Sean Hodkin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Joshua Rose | 5-5, - Samuele Ramazzotti - odustajanje | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Abou Boutros | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Andras Necz - Posljednji mečevi
M25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-4, 4-6, 0-10 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Balatonalmadi - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ondrej Krstev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Gyula - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 5-7, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Samuele Ramazzotti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabor Borsos | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
21.12.18 2. kolo | vs. Dejan Katic | 6-77, 6-75 | detalj meča | |
20.12.18 1. kolo | vs. Naoki Takeda | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.12.18 2. kolo kval. | vs. Dennis Uspensky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.12.18 kval. | vs. Maximilien Sanson | Maximilien Sanson - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Cesar Carmona | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 6-3, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Dante Gennaro | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Sergio Barranco | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F35 - zemlja | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Yan Sabanin | 6-75, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Serbia F5 - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Luka Malobabic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hungary F7 - zemlja | ||||
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Xian Yao Zhou | 6-1, 6-1 | detalj meča |