MEČ
24.05.21 | 1. kolo kval. | Saba Purtseladze | Maksim Maslov | 6-3, 6-0 | M15 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Saba Purtseladze | Maksim Maslov | |
1. servis % | 28/45 (62%) | 25/42 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/28 (75%) | 11/25 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/42 (60%) | 14/45 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Maksim Maslov | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Saba Purtseladze | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Maksim Maslov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Saba Purtseladze | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Maksim Maslov | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
Saba Purtseladze | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Maksim Maslov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saba Purtseladze | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Maksim Maslov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Saba Purtseladze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Maksim Maslov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Saba Purtseladze | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Maksim Maslov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Saba Purtseladze | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Maksim Maslov | |
0-0, 30-0 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
22.08.00, 23 Godina
22.08.00, 23 Godina
Saba Purtseladze vs. Maksim Maslov - Međusobni mečevi
24.05.21 | 1. kolo kval. | Saba Purtseladze | Maksim Maslov | 6-3, 6-0 | detalj meča | M15 Shymkent | zemlja |
Saba Purtseladze form & Maksim Maslov form
Saba Purtseladze - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-76, 6-74 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Alp Horoz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jan Kumstat | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.24 Finale | vs. Martyn Pawelski | 3-6, 6-3, 7-68 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Amr Elsayed | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yousef Khamis | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Boris Butulija | 3-6, 6-2, 7-66 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Niels Visker | 6-75, 6-76 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 7-62, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andriy Poritskyy | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 6-75, 6-3, 6-77 | detalj meča | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Issei Okamura | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matej Vocel | 6-71, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Alec Beckley | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.12.23 Finale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Maksim Maslov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Marko Pavicic | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
26.10.21 kval. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Islam Orynbasar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Yulik | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Suleyman Sahin | Suleyman Sahin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Spain F27 - zemlja | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. David Lopez Cruz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Igor Timoshenko | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F22 - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Felipe Stepanov Zyabtchenko | 0-6, 1-6 | detalj meča |