Izrael
18.02.00, 24 Godina
18.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
12.12.02, 21 Godina
12.12.02, 21 Godina
Roee Benya vs. Lev Levyatov - Međusobni mečevi
07.11.21 | 1. kolo kval. | Roee Benya | Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | detalj meča | M25 Afula | tvrda |
Roee Benya form & Lev Levyatov form
Roee Benya - Posljednji mečevi
M25 Afula - tvrda | ||||
11.11.21 Četvrtfinale | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.21 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Lev Levyatov - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 3-6, 0-3, - Lev Levyatov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Amit Shamash | 6-2, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Raz Katz | 7-5, 0-6, 11-13 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 7-5, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Shay Bar Menahem | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Yoni Bidny | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Luis Miguel Saraiva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Sousa Severin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Max Benaim | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Ilan London Menache | 6-1, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-73, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Eduardo Cohen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Kristjan Tamm | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Roy Hobbs | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Joao Pedro Drumond Ribeiro | 6-75, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Jurriaan Bol | 3-6, 3-6 | detalj meča |