MEČ
08.06.21 | 1. kolo | Roberto Cid Subervi | Goncalo Oliveira | 6-2, 4-2, - odustajanje | Orlando 2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Roberto Cid Subervi | Goncalo Oliveira | |
1. servis % | 23/40 (58%) | 29/54 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/23 (78%) | 16/29 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/17 (65%) | 9/25 (36%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/54 (54%) | 11/40 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Roberto Cid Subervi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 |
5 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Roberto Cid Subervi vs. Goncalo Oliveira - Međusobni mečevi
02.11.21 | 1. kolo | Goncalo Oliveira | Roberto Cid Subervi | 6-3, 7-61 | detalj meča | Guayaquil Challenger | zemlja |
08.06.21 | 1. kolo | Roberto Cid Subervi | Goncalo Oliveira | 6-2, 4-2, Goncalo Oliveira - odustajanje | detalj meča | Orlando 2 | tvrda |
02.01.19 | 2. kolo | Roberto Cid Subervi | Goncalo Oliveira | 6-3, 6-3 | detalj meča | Orlando Challenger | tvrda |
Roberto Cid Subervi form & Goncalo Oliveira form
Roberto Cid Subervi - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
28.01.24 Polufinale | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 Finale | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
19.11.23 Četvrtfinale | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 Polufinale | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Polufinale | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
11.11.23 2. kolo | vs. Leonardo Civita-Telles | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Goncalo Oliveira - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Gianluca Mager | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
09.03.24 Četvrtfinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-71, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 7-62, 6-73 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Emile Hudd | 6-75, 2-3, - Goncalo Oliveira - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Zachary Viiala | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Moerani Bouzige | 6-74, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Jie Cui | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
12.11.23 Finale | vs. Andre Ilagan | 3-6, - Goncalo Oliveira - odustajanje | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Matteo Lavizzari | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jimmy Yang | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tanguy Genier | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča |