MEČ
24.10.19 | 3. kolo | Roberto Carballes Baena | Guillermo Garcia-Lopez | 7-5, 7-63 | Brest Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Roberto Carballes Baena | Guillermo Garcia-Lopez | |
1. servis % | 49/71 (69%) | 42/76 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/49 (78%) | 30/42 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 16/34 (47%) |
Osvojene break-lopte | 3/3 (100%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/76 (39%) | 20/71 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/147 (55%) | 66/147 (45%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 6 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Roberto Carballes Baena | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Roberto Carballes Baena | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Roberto Carballes Baena | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Roberto Carballes Baena | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Roberto Carballes Baena vs. Guillermo Garcia-Lopez - Međusobni mečevi
24.10.19 | 3. kolo | Roberto Carballes Baena | Guillermo Garcia-Lopez | 7-5, 7-63 | detalj meča | Brest Challenger | dvorana |
23.07.18 | 1. kolo | Roberto Carballes Baena | Guillermo Garcia-Lopez | 7-63, 6-2 | detalj meča | Gstaad | zemlja |
27.08.17 | Finale | Roberto Carballes Baena | Guillermo Garcia-Lopez | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | Manerbio Challenger | zemlja |
28.04.15 | 1. kolo | Guillermo Garcia-Lopez | Roberto Carballes Baena | 6-2, 6-2 | detalj meča | Estoril | zemlja |
12.04.14 | Polufinale | Guillermo Garcia-Lopez | Roberto Carballes Baena | 6-2, 6-76, 6-4 | detalj meča | Casablanca | zemlja |
Roberto Carballes Baena form & Guillermo Garcia-Lopez form
Roberto Carballes Baena - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 0-6, 1-4, - Roberto Carballes Baena - odustajanje | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.24 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 6-2, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 3-6, 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Ben Shelton | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
29.10.23 kval. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-0, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 5-7, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.23 Finale | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.09.23 Polufinale | vs. Hugo Gaston | 6-72, 7-67, 6-1 | detalj meča | |
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 6-4, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-3, 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Kitzbuhel - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Guillermo Garcia-Lopez - Posljednji mečevi
Milan Challenger - zemlja | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Gran Canaria - zemlja | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Gran Canaria - zemlja | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
14.10.20 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
02.08.20 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
New York - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
03.02.20 kval. | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Dustin Brown | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
30.01.20 3. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.20 2. kolo | vs. Tobias Kamke | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.20 1. kolo kval. | vs. Tallon Griekspoor | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
20.11.19 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
24.10.19 3. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
23.10.19 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | - Guillermo Garcia-Lopez - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
12.09.19 3. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 1-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
11.09.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. John Isner | 3-6, 4-6, 4-6 | detalj meča |