MEČ
14.10.19 | 1. kolo kval. | Robert Rumler | Domagoj Biljesko | 6-4, 3-6, 10-7 | M15 Olomouc | tepih |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
01.12.93, 30 Godina
25368 $
01.12.93, 30 Godina
25368 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Robert Rumler vs. Domagoj Biljesko - Međusobni mečevi
14.10.19 | 1. kolo kval. | Robert Rumler | Domagoj Biljesko | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | M15 Olomouc | tepih |
Robert Rumler form & Domagoj Biljesko form
Robert Rumler - Posljednji mečevi
M25 Maribor - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Maks Meh | 1-6, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Stepan Pecak | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Prostejov - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Nick Chappell | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 5-3, Michal Matuszewski - odustajanje | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Piotr Galus | 7-5, 7-67 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Robin Stanek | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 7-63, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-66, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M25+H Ricany - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Richard Pavluv | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Ivan Randjelovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Robert Pelyhe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Deni Zmak | Deni Zmak - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Agadir - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Most - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Matej Cintl | 7-5, 3-6, 12-14 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
06.07.15 kval. | vs. Jan Kuncik | 7-62, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Artem Kapshuk | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Michal Marko | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Domagoj Biljesko - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
29.06.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Store - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Doboj - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
M15 Osijek - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
29.11.22 kval. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.11.22 kval. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pirot - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča |