MEČ
13.05.22 | Četvrtfinale | Rimpei Kawakami | Luka Pavlovic | 6-0, 3-1, - odustajanje | M15 Doboj | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Rimpei Kawakami | Luka Pavlovic | |
1. servis % | 18/24 (75%) | 19/27 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/18 (83%) | 7/19 (37%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/6 (83%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 18/27 (67%) | 4/24 (17%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 38/51 (75%) | 13/51 (25%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rimpei Kawakami | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Luka Pavlovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rimpei Kawakami | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Luka Pavlovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rimpei Kawakami | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Rimpei Kawakami | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rimpei Kawakami | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Luka Pavlovic | |
0-0 | ||
3-1 |
3 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Rimpei Kawakami vs. Luka Pavlovic - Međusobni mečevi
13.05.22 | Četvrtfinale | Rimpei Kawakami | Luka Pavlovic | 6-0, 3-1, Luka Pavlovic - odustajanje | detalj meča | M15 Doboj | zemlja |
Rimpei Kawakami form & Luka Pavlovic form
Rimpei Kawakami - Posljednji mečevi
M15 Nakhon - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 4-6, 7-65, - Rimpei Kawakami - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 3-4, - Rimpei Kawakami - odustajanje | detalj meča | |
M25 Changwon - tvrda | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, - Rimpei Kawakami - odustajanje | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Uisung Park | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-75, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Mataro - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Gurb - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M25 Valldoreix - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Renta Tokuda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tsukuba - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Las Franquesas - tvrda | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.23 kval. | vs. Fajing Sun | 2-6, 7-61, 7-5 | detalj meča | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
21.11.22 kval. | vs. Duckhee Lee | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.22 kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.22 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoya Komoda | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Tomoya Fujiwara | 6-76, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.22 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Luka Pavlovic - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - odustajanje | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - odustajanje | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | detalj meča |