MEČ
15.07.22 | Četvrtfinale | Rigele Te | Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-2 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Rigele Te | Gabriele Maria Noce | |
1. servis % | 19/39 (49%) | 24/49 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/19 (84%) | 12/24 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/20 (70%) | 10/25 (40%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/49 (55%) | 9/39 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rigele Te | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rigele Te | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rigele Te | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Rigele Te | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Rigele Te | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rigele Te | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rigele Te | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Rigele Te vs. Gabriele Maria Noce - Međusobni mečevi
15.07.22 | Četvrtfinale | Rigele Te | Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Rigele Te form & Gabriele Maria Noce form
Rigele Te - Posljednji mečevi
M25 Quinta - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. George Loffhagen | 5-7, 1-4, - Rigele Te - odustajanje | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-0, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 1-6, 6-71 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Hiroki Moriya | 6-76, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Xing Dao Chen | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 | vs. Ernesto Escobedo | 1-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. James McCabe | 6-76, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-77, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
M25 Baotou - zemlja | ||||
13.08.23 Finale | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Minjong Park | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yanjie Zheng | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Anning - zemlja | ||||
05.08.23 Polufinale | vs. Fajing Sun | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Zhou Mingzhou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Troyes Challenger - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Hady Habib | 3-6, 6-74 | detalj meča |
Gabriele Maria Noce - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - odustajanje | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Pozzuoli - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Forli - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
01.07.23 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
M15 Chieti - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detalj meča |