MEČ
09.11.15 | 2. kolo | Riccardo Bonadio | George Tsivadze | 6-4, 6-2 | Egypt F39 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Riccardo Bonadio | George Tsivadze | |
1. servis % | 30/52 (58%) | 42/68 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/30 (90%) | 29/42 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/22 (50%) | 10/26 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/68 (43%) | 14/52 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 4 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Riccardo Bonadio vs. George Tsivadze - Međusobni mečevi
09.11.15 | 2. kolo | Riccardo Bonadio | George Tsivadze | 6-4, 6-2 | detalj meča | Egypt F39 | tvrda |
28.07.14 | 1. kolo | Riccardo Bonadio | George Tsivadze | 6-3, 6-4 | detalj meča | Georgia F1 | zemlja |
Riccardo Bonadio form & George Tsivadze form
Riccardo Bonadio - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 kval. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detalj meča |
George Tsivadze - Posljednji mečevi
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - odustajanje | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
28.02.23 kval. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.22 kval. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detalj meča |