MEČ
10.08.16 | 1. kolo | Riccardo Bonadio | Davide Pozzi | 6-1, 6-0 | Egypt F19 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Riccardo Bonadio | Davide Pozzi | |
1. servis % | 26/41 (63%) | 20/37 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/26 (77%) | 7/20 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/37 (68%) | 11/41 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/78 (71%) | 23/78 (29%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
10.07.98, 25 Godina
14921 $
10.07.98, 25 Godina
14921 $
Riccardo Bonadio vs. Davide Pozzi - Međusobni mečevi
10.08.16 | 1. kolo | Riccardo Bonadio | Davide Pozzi | 6-1, 6-0 | detalj meča | Egypt F19 | tvrda |
Riccardo Bonadio form & Davide Pozzi form
Riccardo Bonadio - Posljednji mečevi
Barletta Challenger - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Timofey Skatov | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 kval. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - odustajanje | detalj meča |
Davide Pozzi - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 7-5, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Campos - tvrda | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.01.22 kval. | vs. Vitali Chvets | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anurag Nenwani | 6-2, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Niels Visker | 4-6, 6-4, 11-13 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
18.02.20 kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
13.01.20 kval. | vs. Alessandro Ceppellini | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Hippolyte Costa | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Jody Alan Claassen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jason Chigaazira | 6-3, 6-73, 10-2 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
23.09.19 kval. | vs. Devin Badenhorst | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sao - tvrda | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Roque | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Piombino - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 2-6 | detalj meča |