MEČ
03.11.20 | kval. | Riccardo Balzerani | Federico Arnaboldi | 6-2, 6-1 | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Riccardo Balzerani vs. Federico Arnaboldi - Međusobni mečevi
12.09.23 | 1. kolo | Riccardo Balzerani | Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | detalj meča | M25 Pozzuoli | tvrda |
26.08.21 | 2. kolo | Federico Arnaboldi | Riccardo Balzerani | 6-3, 7-5 | detalj meča | M25+H Lesa | zemlja |
27.06.21 | Finale | Federico Arnaboldi | Riccardo Balzerani | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Bergamo | zemlja |
03.11.20 | kval. | Riccardo Balzerani | Federico Arnaboldi | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
31.08.20 | 1. kolo kval. | Riccardo Balzerani | Federico Arnaboldi | 3-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | M15 Caslano | zemlja |
Riccardo Balzerani form & Federico Arnaboldi form
Riccardo Balzerani - Posljednji mečevi
M25 Pozzuoli - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Forli - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 7-65, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Fausto Tabacco | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Filippo Romano | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Chieti - zemlja | ||||
16.06.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-76, 6-71 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Rita | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Rome - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 6-1, 6-73, 6-74 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-1, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
28.05.23 Finale | vs. Matyas Fuele | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
27.05.23 Polufinale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Gima | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-1, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.05.23 1. kolo | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Roseto Degli - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
11.03.23 Četvrtfinale | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
11.03.23 Polufinale | vs. Mirko Martinez | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 7-64, 6-2 | detalj meča |
Federico Arnaboldi - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - odustajanje | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
23.09.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.23 Polufinale | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Pozzuoli - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | detalj meča |