MEČ
20.02.20 | 2. kolo | Remy Bertola | Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Remy Bertola | Lucas Krainer | |
1. servis % | 24/44 (55%) | 31/49 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/24 (79%) | 15/31 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/20 (70%) | 7/18 (39%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/49 (55%) | 11/44 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Remy Bertola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Remy Bertola | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-30 | ||
Remy Bertola | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Lucas Krainer | |
Remy Bertola | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lucas Krainer | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Remy Bertola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Remy Bertola | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-2 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Remy Bertola | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Remy Bertola vs. Lucas Krainer - Međusobni mečevi
20.02.20 | 2. kolo | Remy Bertola | Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Remy Bertola form & Lucas Krainer form
Remy Bertola - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Maxime Janvier | 6-1, 6-77, 6-76 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Loann Massard | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 Polufinale | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Sander Jong | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-71, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
22.10.23 kval. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča |
Lucas Krainer - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - odustajanje | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
28.01.23 Polufinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
26.01.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.12.22 Polufinale | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.22 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.11.22 Četvrtfinale | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.11.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
03.11.22 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - odustajanje | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | detalj meča |